تور مجازی
website monitoring service
خانه
بارگزاری تصویر (فایل)

بارگزاری تصویر (فایل)
برای بارگزاری تصویر یا فایل در مدیریت مطالب توضیحاتی داده شد، برای بارگزاری تصویر یا فایل از طریق بخش مدیریت رسانه ابتدا می‌بایست به فولدری که می‌خواهید فایل خود را به آن اضافه نمایید وارد شده و سپس از طریق کلیدهای قسمت بالا سمت راست صفحه روی کلید سبزرنگ "بارگزاری" کلیک نمایید تا کادر آپلود فایل در صفحه فعال شود.

با کلیک روی کلید Browse شما می‌توانید به فایل‌های موجود در رایانه خود دسترسی پیدا کرده و فایل مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس با کلیک روی کلید آغاز آپلود تصویر خود را به فولدری که داخل آن هستید اضافه نمایید.
توجه داشته باشید که شما تنها فایل‌هایی را می‌توانید به سیستم اضافه نمایید که فرمت آن پیش از این برای سیستم تعریف شده باشد، بصورت عمومی فرمت‌های تصویر شامل jpg, gif, png، فرمت‌ نرم‌افزارهای آفیس، فرمت pdf و در کل فرمت‌های پرکاربرد برای سیستم تعریف شده‌اند. از مهمترین فرمت‌هایی که به دلایل امنیتی امکان آپلود آن نمی‌باشد فرمت exe است که اکثر سرورها امکان آپلود این فرمت را روی سرور نمی‌دهند.

نامگذاری فایل‌ها
در نامگذاری فایل‌هایی که می‌خواهید در سایت استفاده نمایید رعایت دو نکته حائز اهمیت است. نخست اینکه در نامگذاری فایل‌ها فقط از حروف کوچک استفاده نمایید. زیرا برخی از مرورگرها بین حروف کوچک و بزرگ تفاوت قائل شده و ممکن است فایل مورد نظر شما بصورت صحیح لود نشود، لذا استفاده از حروف کوچک می‌تواند از این مشکل جلوگیری نماید.
دوم اینکه در نامگذاری فایل‌ها فقط از علائم مجاز استفاده نموده و به هیچ عنوان از فاصله یا سایر علامت‌ها مانند علامت تعجب، درصد و ... استفاده ننماییم تا سایت در نمایش فایل‌ها دچار مشکل نشود.
بطور کلی کارکترهای مجاز برای نامگذاری فایل‌ها شامل کلیه‌ی حروف کوچک، اعداد و خط تیره و زیر خط می‌باشند.

 

تماس

نشانی: تهران - میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوچه دوم - پلاک 39 - واحد 5

تلفن: 22227619

کد پستی: 1547936719


انتشارات

راهنمای جوملا فارسی ورژن 3