تور مجازی
website monitoring service
خانه
پوشه بندی (فولدر بندی) در مدیریت رسانه

پوشه بندی (فولدر بندی) در مدیریت رسانه
نخستین کاری که برای بارگزاری فایل و تصاویر در قسمت مدیریت رسانه نیاز می‌باشد اقدام به دسته بندی فایل‌ها و پیاده سازی این دسته بندی در قالب فولدرها می‌باشد. شما با توجه به حجم هاست در اختیارتان می‌توانید بصورت نامحدود نسبت به ایجاد فولدرها اقدام نمایید. توجه داشته باشید که با اعمال دسته بندی صحیح نخست سرعت دسترسی شما به فایل‌ها و تصاویر مورد نظرتان بیشتر خواهد شد (زیرا هربار نیاز نیست که کلیه‌ی تصویرچه‌ها مربوط به فایل‌ها لود شود)، دوم می‌توانید از فایل‌هایی که قبلا به سیستم اضافه نموده‌اید در مطالب مختلف استفاده نموده و حجم اضافی از سایتتان تلف ننمایید. بزرگترین اشتباهی که در این قسمت می‌توانید انجام دهید این است که تصاویر و فایل‌ها را بصورت مستقیم و بدون دسته بندی در فولودر اصلی مدیریت رسانه اضافه نمایید.

برای ایجاد پوشه (فولدر) ابتدا می‌بایست از کلیدهای بالا سمت راست صفحه مدیریت رسانه روی کلید "ایجاد پوشه" کلیک نماییم که در این صورت فیلدهای ایجاد پوشه مانند تصویر فوق نمایش داده خواهد شد. در کادر سفید مابین کلید ایجاد پوشه و آدرس فولدر، عنوان پوشه مورد نظرمان را اضافه می‌کنیم. (توجه داشته باشید برای نامگذاری پوشه فقط از کاراکترهای انگلیسی مجاز صفحه کلید استفاده نموده و به هیچ عنوان از حروف فارسی، فاصله و سایر علامت‌ها استفاده نکنید. برای درج فاصله می‌توانید از خط تیره یا زیر خط استفاده نمایید.)
پس از وارد نمودن عنوان پوشه کافیست روی کلید "ایجاد پوشه" کلیک نمایید تا پوشه مورد نظر ایجاد گردد. برای اضافه کردن یک پوشه زیرمجموعه‌ی پوشه‌ی دیگر کافیست ابتدا با انتخاب عنوان پوشه از فهرست سمت راست صفحه و یا با ورود به پوشه مورد نظر از طریق پوشه‌های نمایش داده شده در وسط صفحه، نسبت به ایجاد پوشه جدید اقدام نمایید.

 

تماس

نشانی: تهران - میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوچه دوم - پلاک 39 - واحد 5

تلفن: 22227619

کد پستی: 1547936719


انتشارات

راهنمای جوملا فارسی ورژن 3